Hovorené slovo

 

 

 

 

Mladý moderátor

 

 

prihláška 

 

propozície

 

pozvánka

 

Hviezdoslavov Kubín

 

 

 

Na celoštátnu prehliadku a súťaž 59. ročník Hviezdoslavov Kubín v D.Kubíne v dňoch 19. – 22. 6. 2013 postúpili :

 

II. kategória poézia : VERONIKA MÉSZÁROSOVÁ – Jacques Prévert – „ V ulici de Seine“

III.kategória poézia : ROMAN POLIAK – Jacques Prévert – „Náhly krik“

OdporúčanáMARÍNA URBANOVÁ – Dylan Thomas – „Obrad po nálete“

IV. kategória – poézia : NINA POMPOŠOVÁ – Rabindranáth Thákúr – „Stroskotranci“

V. kategória – poézia : RENATA JURČOVÁ – Ingeborg Bachmannová – „Nepoznám iný,lepší svet“

                          próza :  VIKTÓRIA PETRÁŠOVÁ – Ján Lenčo – „Púšť, vrchy, oceán“

 

Divadlo poézie : KREMEŇ NA CESTE pri ZUŠ – Jana Beňová- „Kam v Bratislave“

                                                                                  réžia : Renata Jurčová

 

 

 

 

 

 

 

 

výsledky
59. ročník Hviezdoslavov Kubín  I.-III. kategória, detský recitačný kolektív

 

I. kategória  poézia
      1.miesto – DANIEL HERC ZŠ Starý Tekov
      2.miesto-  ADELA KOVÁČOVÁ  ZŠ Šahy
      3.miesto – VANESA GÁLOŠOVÁ ZŠ Jur nad Hronom

 

 I.    kategória   próza
            1.miesto – MICHAELA ŠUCHTEROVÁ ZŠ Šahy
            2.miesto -  DANIELA HRONOVSKÁ ZŠ s MŠ Čaka
            3.miesto -  EMA GREMANOVÁ ZŠ Rybník
    

II.   kategória  poézia
            1.miesto -  VERONIKA MÉSZÁROSOVÁ V.ZŠ Levice
            2.miesto -  NIKOLA KOPČEKOVÁ ZUŠ Tlmače
            3.miesto -  LUKÁŠ HERC  ZŠ Starý Tekov
    

II.  kategória  próza
            1.miesto – SILVIA FRTÚSOVÁ Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul Levice
            2.miesto -  JÚLIUS HERC ZŠ Starý Tekov
            3.miesto -  VIKTÓRIA HAVRANOVÁ ZŠ Tlmače
   

III.  kategória  poézia
            1.miesto – ROMAN POLIAK ZUŠ Levice
   Odporúčanie poroty – MAREÍNA URBANOVÁ  ZŠ A. Kmeťa Levice
            3.miesto – ALEX ŠTOSELOVÁ ZŠ Čaka
   

III.  kategória  próza
             1.miesto – LUCIA ENDRÉSZOVÁ VI.ZŠ Levice
             2.miesto -  JARMILA HRAŠKOVÁ  ZŠ  Želiezovce
             3. miesto – ADAM BAZALA  ZŠ Šahy
Detský recitačný kolektív  1. miesto – STROM NA CESTE pri ZUŠ v Leviciach
                                                 odporúčanie poroty -  MÁRNA SNAHA  pri II. ZŠ v Leviciach

 

 

 

 

výsledky

59. ročník Hviezdoslavov Kubín  IV. – V.kategória ,divadlo poézie


IV.kat. poézia – 1. miesto – NINA POMPOŠOVÁ GAV Levice
                             2. miesto – JANA HRÍBIKOVÁ ZUŠ Levice
                             3.miesto -  MÁRIA ŠUĽOVÁ  Gymnázium sv. Vincenta de Paul Levice
IV.kat. próza -   1. miesto-   NINA POMPOŠOVÁ  GAV Levice
                             2. miesto -  JANA DUDÁŠIKOVÁ  ZUŠ Levice
                             2. miesto -  SIMONA MÁRFOLDIOVÁ  ZUŠ Levice
                             3. miesto -  LILIEN PETROVOVÁ  ZUŠ Levice
V. kat. poézia -  1 .miesto – RENATA JURČOVÁ učiteľka ZUŠ Levice
             próza -    1.miesto – VIKTÓRIA PETRÁŠOVÁ učiteľka Hr. Kľačany

        
Divadlo poézie – 1.miesto – DS KREMEŇ NA CESTE pri ZUŠ v Leviciach

 

 

fotogaléria
 


 
Prehľad podujatí

               


     


Podrobnejšie info...